Rolnická 656, Sokolov, Česká republika

+420 777 628 066 info@abmetalrecycling.cz

Služby

Služby

Výkup a zpracování kovových odpadů

Naše společnost se zabývá výkupem železných i neželezných odpadů,katalyzátorů,autobaterií a jiných odpadů obsahující železné i neželezné kovy.Taktéž u nás můžete odevzdat tzv. bílou techniku(mikrovlnné trouby,pračky,boilery,myčky….) Vážení probíhá na digitálních vahách,které jsou úředně ověřeny.V případě katalyzátorů je cena určována dle velikosti,která se dohledá pomocí katalologu. Aktuální ceník vykupovaných odpadů naleznete ZDE. Možnost individuální ceny dohodou.

Pro velkoobchodní dodavatele je samozřejmostí v případě potřeby přistavení kontejnerů,zajištění nakládky a odvoz odpadu.Za tyto služby neúčtujeme žádné poplatky a jsou součástí naší služby zákazníkovi.
Našim velkoobchodním dodavatelům nabízíme:

  • nadstandartní ceny
  • operativní odvoz odpadu v nejkratším možném termínu
  • nadstandardní platební podmínky
  • individuální a profesionální přístup
  • komplexní zastřešení v oblasti odpadů(průběžná evidence,vystavení podkladů pro roční hlášení)

Ekologická likvidace autovraků

Další ze specializací naší společnosti je likvidace autovraků. Autovraky jsou našimi pracovníky likvidovány pomocí speciální techniky podle všech ekologických norem. K likvidaci příjmáme osobní automobily,motocykly,užitková vozidla,autobusy,přívěsy,návěsy,vysokozdvižné vozíky,traktory,pracovní stroje.Samozřejmostí je vystavení protokolu o převzetí autovraku díky kterému Vám vozidlo na DI vyřadí z evidence.Bez protokolu o předání do zařízení k likvidaci autovraků Vám nebude vozidlo na DI vyřazeno(viz novela zákona č 56/2001 Sb) a předáním vozidla osobám které Vám slíbí zajištění likvidace se vystavujete nebezpečí nemalých sankcí od pojišťoven za vozidlo,které je stále vedeno v registru vozidel a není pojištěné. Často se nás zákazníci ptají,zda si můžou vzít z auta třeba baterii nebo pneumatiky.Samozřejmě u nás to jde.Navíc na rozdíl od konkurence neúčtujeme za chybějící díly žádné peníze.

U nás je odevzdání vozidla zcela bezplatné a jako bonus Vám zaplatíme 1000-1500Kč za osobní automobil, 1500-3000Kč za dodávkový automobil(cena bude určena dle velikosti automobilu a jeho hmotnosti).U nákladních automobilů,strojů, etc. bude cena stanovena individuálně dle dohody.

V případě potřeby zajistíme odtah vozidla naším odtahovým speciálem, který je bezplatný.

Likvidace technologických celků

V procesu komplexních sanací výrobních areálů, ale i v rámci restrukturalizace a rozvoje výroby průmyslových podniků vzniká před majitelem často problém vyklizení určitých prostor nebo likvidace starého, vyřazeného technologického vybavení. Naše činnost se zaměřuje na likvidaci kovových konstrukcí v zemědělství, všech typů jeřábů, kotelen, mostních konstrukcí, vodáren, nádrží, sil, hal,generátorů, provozů a veškerých zařízení a technologií. Provádíme demontáže, úpravy a vystěhování velkých strojů či zařízení, které nejsou schopny transportu bez předešlé úpravy. Likvidaci provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu.Přepracování materiálu provádíme řezáním kyslíkem nebo demontáží. Likvidace provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu. Práci provedou naši vyškolení pracovníci řezáním kyslíkem nebo demontáží. Naše služby provádíme na celém území ČR.

Demolice a provádění staveb

Další činností naší firmy je provádění kompletních demolic a stavebních prací. Jedná se především o betonové, železobetonové a zděné stavby v jakémkoli rozsahu včetně veškerých zemních prací. Demolice provádíme s použitím odpovídající techniky což umožňuje ručit za realizaci prací v nejkratším možném termínu a za maximálního možného bezpečí při odstraňování staveb.Samozřejmostí je zpracování suti a její uložení.Veškeré práce jak demoliční,tak i stavební provádíme za dozoru našeho stavebního specialisty.

Zajištění svozu odpadu, přistavení kontejneru

Jako vedlejší specializaci je na místě uvést zajištění svozu odpadu či autovraků nebo přistavení kontejnerů na Vámi požadované místo s cílem zajistit co možná nejlepší organizaci při svozu a následné likvidaci.