Rolnická 656, Sokolov, Česká republika

+420 777 628 066 info@abmetalrecycling.cz

O Nás

O společnosti AB Metal Recycling s.r.o.

Společnost AB Metal Recycling s.r.o. je českou společností zabývající se výkupem a ekologickým zpracováním kovového odpadu v západočeském kraji. Byla založena po dlouholetých zkušenostech v oboru nejprve se záměrem specializovat se na určité druhy odpadů, ale s rostoucí poptávkou zákazníků jsme se rozhodli neustále rozšiřovat pole působnosti v oboru nakládání s odpady. Mimo jiné se společnost zabývá exportem a importem kovových odpadů. Snažíme se jít s dobou a díky našemu technickému vybavení jsme plně samostatní a jsme schopni zajistit kompletní služby týkající se nakládání s odpady.

Dalším oborem na který se naše společnost specializuje je nakládání s autovraky, kde patříme k předním zpracovatelům v kraji. Nově také zajišťujeme provádění sanačních prací, demolic a stavebních prací, kde jsme schopni zajistit vše na klíč. Další službou o kterou rozšiřujeme naše služby je recyklace chladících emulzí, která pro naše zákazníky přináší řadu výhod a úspor. Snažíme se neustále zdokonalovat ve svém oboru a proto investujeme do technického zázemí, které nám pomáhá k tomu, aby činnost naší společnosti byla co nejefektivnější. Samozřejmostí je pravidelné proškolování našich zaměstnanců, tak abychom se mohli držet krok s konkurencí.

Cílem naší společnosti je maximální spokojenost zákazníka. Jelikož nám není lhostejné dění v našem okolí, tak se snažíme finančně podporovat různé projekty, které se zabývají výchovou mládeže nebo podporujeme kulturní akce konané v našem regionu.